Szanowni Państwo,

Instytut Historii UŁ od października 2018r. uruchamia studia podyplomowe na kierunku Archiwistyka i Zarządzanie dokumentacją.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 42/635 61 84

Z przykrością informujemy, iż z powodu zbyt małej liczby chętnych Bal Absolwenta Instytutu Historii UŁ zaplanowany na 24 listopada br. zostaje odwołany.

Zapraszamy Państwa na konferencję naukową "Przeszłość i perspektywy Instytutu Historii UŁ", która odbędzie się w sali Rady Wydziału w dniach 6-7 grudnia br.

Czytaj więcej: Ogłoszenie

Instytut Historii UŁ od października 2018 r. uruchamia studia podyplomowe na kierunku HISTORIA .

Dokumenty przyjmujemy do 30 września 2018r., więcej informacji pod nr tel. 42/635 61 84