Informacja dla studentów 1 i 2 roku studiów licencjackich i 1 roku studiów magisterskich na kierunku wojskoznawstwo i historia

Szanowni Państwo,

Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego chce przygotować projekt stażowy dla studentów , który będzie realizowany w latach akademickich 2017/18 i 2018/19. W zakładce strefa studenta- praktyki studenckie- zamieszczam odpowiednie pismo na ten temat.

Zwracam Państwa uwagę, że projekt dotyczy praktyk, stażu, które nie są częścią obowiązkowego programu studiów. Dotyczy praktyk/stażu tzw. „ponadprogramowych”.

Jeśli bylibyście Państwom zainteresowani, uprzejmie proszę o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Nasz Wydział Filozoficzno-Historyczny zbiera dane do 9 marca 2017

(Podany w piśmie termin 7 kwietnia dotyczy całego Uniwersytetu Łódzkiego)

Z wyrazami szacunku,

Dr Marzena Iwańska