ZAPISY NA ZAJĘCIA w roku akademickim 2020/2021 – semestr letni:

Historia

•  II r. I st. zajęcia specjalizacyjne-proseminaryjne – zapisy przez system USOS w dniach 22-25.02.2021 r.
  • I i II r. II st. specjalizacja przedmiotowa - zapisy przez system USOS w dniach 22-25.02.2021 r.
  • III r. - wykład monograficzny w języku obcym - zapisy przez system USOS w dniach 22-25.02.2021 r.

Wstępny plan dla studentów I i II roku studiów II stopnia na kierunku historii

- specjalizacje przedmiotowe

- specjalność nauczycielska I rok II st.

- specjaliność nauczycielska II rok II st.

- specjalność redakcyjno-badawcza II rok II st.

- specjalność kulturowo-popularyzatorska I rok II st.

- specjalność kulturowo-popularyzatorska II rok II st.

- plan ogólny II rok II st.

Wojskoznawstwo

• I r. I st. – moduły I i II - zapisy przez system USOS w dniach 22-25.02.2021 r.
  • II r. I st. - proseminarium - zapisy przez system USOS w dniach 22-25.02.2021 r.
  • I i II r. II st. – moduły – zapisy przez formsy w dniach 22-25.02.2021 r. (studenci na uniwersytecki adres mailowy otrzymają formularz do wypełnienia i odesłania, uruchomiony zostanie ten moduł, który uzyska więcej chętnych).

Instrukcja zapisów poprzez USOSweb

Należy wejść na stronę https://usosweb.uni.lodz.pl

1. Należy zalogować się (w prawym górnym rogu jest odpowiednia ikonka).
  2. Login stanowi "ULciąg Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." np.UL1234567@edu.uni.lodz.pl . Następnie proszę postępować zgodnie z wyświetlaną instrukcją (powinna pojawić się konieczność stworzenia hasła w przypadku studentów nowoprzyjętych lub jego odnowienia w przypadku pozostałych studentów).
  3. Po zalogowaniu należy wybrać zakładkę „Dla studenta”, następnie zakładkę „Moje rejestracje”.
  4. Powinien pojawić się wykaz zajęć, na które Student musi się zapisać
  5. W razie problemów z rejestracją prosimy o kontak z koordynatorem USOS p. Piotrem Górnym drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numer 42 635 61 78

Zasady kształcenia w semestrze zimowym 2020/21