ZAPISY NA ZAJĘCIA w roku akademickim 2020/2021 – semestr zimowy:

•   I roku I stopnia kierunku Historia

– specjalności – 19 października br. spotkanie z całym I rokiem, godz. 10.00, sala 47

• II roku I stopnia kierunku Historia

– zajęcia specjalizacyjne – proseminaryjne – zapisy przez system USOS w terminie 5-9 października br. (zob. instrukcję niżej)

• III roku I stopnia kierunku Historia

– seminaria licencjackie – zapisy w Instytucie Historii 22 października (czwartek) godz. 15.15, sala 47

• I roku II stopnia kierunku Historia

– specjalności, seminaria magisterskie – zapisy w Instytucie Historii – wtorek 20 października 9.30, sala 47

– specjalizacje przedmiotowe – zapisy przez system USOS w terminie 5-9 października br. (zob. instrukcję niżej)

• II roku II stopnia kierunku Historia

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków EFS „Modelowe kształcenie przyszłych nauczycieli przedmiotów humanistycznych w Uniwersytecie Łódzkim”. Rekrutacja studentów kierunku historia I rok studiów licencjackich i I rok studiów magisterskich  na specjalność nauczycielską.

Szczegółowe informacje o projekcie - patrz tutaj

Podział na grupy na historii (studia I stopnia):

I rok – alfabetyczny podział na grupy, ogłoszony do 19 października

II rok – I gr. nauczycielska, II gr. turystyczna i dyplomatyczna

III rok – na lektoracie z języka angielskiego gr. I turystyczna i dyplomatyczna, II gr. nauczycielska, pozostałe zajęcia według podziału alfabetycznego

WOJSKOZNAWSTWO

• I roku I stopnia kierunku Wojskoznawstwo

– moduły – zapisy przez system USOS w terminie 5-9 października br. (zob. instrukcję niżej)

• II roku I stopnia kierunku Wojskoznawstwo

– moduły – zapisy przez system USOS w terminie 5-9 października br. (zob. instrukcję niżej)

•    III roku I stopnia kierunku Wojskoznawstwo

– seminaria licencjackie – w Instytucie Historii, środa 21 października br., godz. 10.15, sala 47

–  moduły – zapisy przez system USOS w terminie 5-9 października br. (zob. instrukcję niżej)

• I roku II stopnia kierunku Wojskoznawstwo

– seminaria magisterskie – w Instytucie Historii, wtorek 20 października br. godz. 12.00, sala 47

– moduły – w Instytucie Historii, wtorek 20 października br. godz. 12.00, sala 47

• II roku II stopnia na kierunku Wojskoznawstwo

– moduły – zapisy przez formularz Forms, LINK w terminie 5-9 października br.

o uruchomieniu zajęć decyduje większość oddanych głosów

Podział na grupy na Wojskoznawstwie alfabetycznie

Instrukcja zapisów poprzez USOSweb

Należy wejść na stronę https://usosweb.uni.lodz.pl

1. Należy zalogować się (w prawym górnym rogu jest odpowiednia ikonka).
  2. Login stanowi "ULciąg Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." np.UL1234567@edu.uni.lodz.pl . Następnie proszę postępować zgodnie z wyświetlaną instrukcją (powinna pojawić się konieczność stworzenia hasła w przypadku studentów nowoprzyjętych lub jego odnowienia w przypadku pozostałych studentów).
  3. Po zalogowaniu należy wybrać zakładkę „Dla studenta”, następnie zakładkę „Moje rejestracje”.
  4. Powinien pojawić się wykaz zajęć, na które Student musi się zapisać
  5. W razie problemów z rejestracją prosimy o kontak z koordynatorem USOS p. Piotrem Górnym drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numer 42 635 61 78

Zasady kształcenia w semestrze zimowym 2020/21