Od dnia 19 października przechodzimy w Instytucie Historii na zdalne nauczanie

Szanowni Państwo,

Studenci Historii i Wojskoznawstwa

Od dnia 19 października przechodzimy w Instytucie Historii na zdalne nauczanie, wszystkie zajęcia będą więc odbywać się on-line na MS Teams lub Moodle. Od Prowadzących zajęcia otrzymają Państwo link z zaproszeniem na MS Teams lub informację o zajęciach odbywających się na Moodle. Plan zajęć:

Prosimy, aby regularnie sprawdzali Państwo swoje uniwersyteckie skrzynki mailowe.

W tygodniu 19-23 października w Instytucie Historii odbędą się jedynie spotkania organizacyjne (zapisy), które zostały już zapowiedziane. Bardzo prosimy, studentów I i III roku, aby wzięli Państwo udział w zaplanowanych spotkaniach organizacyjnych (zapisy), jeśli nie przebywają Państwo na kwarantannie/izolacji lub nie są zakażeni Covid-19. Być może będzie to jedyna lub jedna z nielicznych okazji, do spotkania w IH w tym semestrze.

Historia I rok I stopnia (cały rok) – poniedziałek (19.10), godz. 10:00, sala 47

Wojskoznawstwo I rok I stopnia (cały rok) – poniedziałek (19.10), godz. 8:30, sala 203

Historia III rok I stopnia – czwartek (22.10), godz. 15:15 sala 47

Wojskoznawstwo III rok I stopnia – środa (21.10), godz.10:15, sala 47

Historia I rok II stopnia – wtorek (20.10), godz. 9:30, sala 47

Wojskoznawstwa I rok II stopnia – wtorek (20.10), godz. 12:00, sala 47

Na teren Instytutu przychodzimy w maseczkach i rękawiczkach.

dr hab. Dariusz Jeziorny, prof. UŁ

dyrektor Instytutu Historii

dr hab. Anna Kowalska-Pietrzak,prof. UŁ

zastępca dyrektora Instytutu Historii

Szanowni Państwo, studenci e-historii

Instytut Historii przechodzi na zdalne nauczanie.

Nowa organizacja zajęć:

II i III rok e-historii wszystkie zaplanowanie zjazdy, począwszy od 24-25 października, będą odbywać się na MS Teams. Wszyscy Państwo otrzymają link z zaproszeniem od Prowadzących zajęcia.

I rok e-historii prosimy o przybycie zgodnie z planem w dniu 24 października do Instytutu Historii na zaplanowane spotkanie organizacyjne, godz. 9:30, sala 47. Kolejne zjazdy odbywać będą się na MS Teams, zgodnie z podanym harmonogramem.

Na teren Instytutu przychodzimy w maseczkach i rękawiczkach.

Na platformie Moodle pracujemy, zgodnie z programem studiów, w terminach poza zjazdami.

dr hab. Dariusz Jeziorny, prof. UŁ

dyrektor Instytutu Historii